O Nas

Ponad 20 lat na rynku

Firma Dach System powstała w 1997 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty dachowe wysokiej jakości. Swoim klientom oferujemy zróżnicowany asortyment dachówek cementowych i ceramicznych, blacho dachówek, blach płaskich i trapezowych, okien dachowych i pozostałych akcesoriów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannym szkoleniom pracownicy Oddziałów w Rzeszowie, Jarosławiu i Krośnie pomagają w dobraniu odpowiedniego rodzaju pokrycia oraz przygotują rzetelną wycenę kosztów tego etapu inwestycji. Współpracujemy z najlepszymi ekipami dekarskimi w regionie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom nie tylko dobre materiały ale również solidne wykonanie dachu.

Co możemy
dla Was zrobić?

Wysokiej jakości materiały

Dzięki wieloletniej, owocnej współpracy z producentami, mamy możliwość zamówienia dla naszych klientów materiałów nawet trudno dostępnych. Nasza oferta to szeroki wachlarz pokryć ceramicznych, betonowych i blaszanych oraz różnego rodzaju akcesoriów dachowych.

Fachowe doradztwo i wiedza

Nasi sprzedawcy zdobywają doświadczenie nie tylko podczas pracy z klientami, ale również poprzez różnego rodzaju szkolenia oraz kursy. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom profesjonalne doradztwo oraz wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów.

Profesjonalne wyceny

Na końcową cenę dachu składa się wiele czynników. Nasi sprzedawcy zawsze przygotowują wyceny w oparciu o projekt dachu oraz zgodnie z wyborem i preferencjami inwestorów. Dzięki temu, klienci nie muszą obawiać się o to, że na miejscu budowy zabraknie materiału na dach.

Sprawdzone ekipy dekarskie

Podczas dwudziestoletniej obecności na rynku, wypracowaliśmy relacje z najlepszymi ekipami dekarskimi w regionie. Dzięki temu, możemy zaproponować naszym klientom nie tylko sprzedaż materiałów na dach, ale również polecenie firmy, która zrealizuje projekt dachu z zachowaniem najwyższych standardów wykonania.

Opieka posprzedażowa

Nasza współpraca z klientem nie kończy się w momencie sprzedaży materiałów. Służymy wsparciem i pomocą przez cały proces realizacji dachu, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy dostępni w naszych punktach sprzedaży lub telefonicznie.