Okno dachowe do pokoju dziecka

Okno dachowe do pokoju dziecka

Pokój naszego dziecka to miejsce gdzie się bawi, uczy i odpoczywa, dlatego ważne jest to, aby był odpowiednio doświetlony. Wraz z firmą Roto Okna Dachowe, przygotowaliśmy krótki artykuł na temat okien dachowych w pokoju dziecka.

Dobre okna dachowe, to przede wszystkim bezpieczne okna. Usytuowanie okien na wysokości od 85 do 140 cm pozwala nie tylko na odpowiednie doświetlenie, ale również na spełnienie wszystkich wymagań stawianych przez przepisy.

               Wrodzona ciekawość dzieci bywa nieograniczona, o czym należy pamiętać przy wyborze okien. Dotychczas, rozwiązaniem była klamka okna dachowego z kluczykiem, jednakże firma Roto poszła o krok dalej. W modelach Roto Designo R6 i R8 Quadro istnieje możliwość zamontowania ogranicznika otwarcia, dzięki któremu okna można otworzyć tylko na szerokość 10 cm.

               Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo w pokoju dziecka, Roto proponuje montaż okien wyposażonych w bezpieczną szybę laminowaną. Wówczas, nawet jeśli dojdzie do stłuczenia, szyba nie rozpryśnie się, chroniąc pociechy przed skaleczeniem.

               Wszystkie produkty Roto Okna Dachowe dostępne są w naszych punktach sprzedaży:

– Rzeszów, ul. Przemysłowa 11,

– Krosno, ul. Kletówki 13,

– Jarosław, ul. Pruchnicka 5.