Dach Systemowy Piknik Rodzinny

Dach Systemowy Piknik Rodzinny

ostatnią sobotę sierpnia mieliśmy przyjemność gościć rodziny dekarzy na corocznym Dach Systemowym Pikniku Rodzinnym, wydarzenie odbyło się w pięknych okolicznościach przyrody w miejscowości Pstrągowa.

 

          W tym roku nasz coroczny Piknik Rodzinny postanowiliśmy zorganizować w pięknym Ranczu Stodoła w Pstrągowej. Wśród zaproszonych gości znalazło się ponad 300 osób z środowiska dekarskiego wraz z rodzinami oraz ponad 20 firm producenckich. Było nam bardzo miło, że impreza cieszyła się dobro dużą frekwencją.

         Dla naszych wspaniałych gości przygotowaliśmy moc atrakcji. Dzieci mogły rzucić się w wir zabawy na zjazdach pontonowych, przejażdżkach letnim kuligiem na saniach, pościgać się w parku linowym czy poskakać na dmuchańcu. Panie w tym czasie mogły się oddać w profesjonalne ręce wizażystek, a Panowie spróbować swoich sił na rodeo. Ponadto goście mieli do dyspozycji pyszne grillowe jedzenie i autorskie burgery. Pośród tych wielu atrakcji największym zainteresowaniem cieszyło się karmienie przyjaznych czworonogów oraz loteria, w której główną nagrodą był przelot widokowy nad powiatem rzeszowskim dla dwóch osób.

         Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim gościom  za ciepły odbiór wydarzenia i świetną zabawę, było cudownie Was gościć!

Kliknij by zobaczyć film z wydarzenia! 

 

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *